تبليغات X
ویلچر سه بعدی نسل جدیدی از آسایش و راحتی

به عنوان یک کاربر ویلچر، بیشتر با ویلچرهایی که برای همه قابل تنظیم هستند، آشنایی دارید. شما گزینه ها و فرصت های مختلفی برای شخصی سازی ویلچر خود در اختیار دارید. اما احتمالا هنوز هم احساس ناراحتی می کنید؛ استفاده از ویلچرهای معمولی برای شما دشوار است. کاربران ویلچر و صنعت ساخت ویلچر ، سال هاست منتظر ارائه یا تولید یک تکنولوژی نوین هستند که استفاده و بکارگیری ویلچر را راحت تر و مفید تر کنند. ویلچر برانکاردی می تواند پاسخ گوی همه سوالات و نیاز های شما باشد. 

منظور از چاپ سه بعدی چیست؟

ویلچر کامفورت

تولید کردن ماشینی یا صنعت ماشینی به عنوان چاپ سه بعدی شناخته شده است. یعنی همان ساخت اشیاء در سه بعد - طول، عرض، و ارتفاع - چاپگر سه بعدی، شبیه به یک ربات صنعتی عمل می کند، که وظیفه اش ساختن قطعات لازم برای طراحی و تولید یک شی سه بعدی است.
بنجامین هوبرت - طراح صنعتی بریتانیایی –در تلاش است تا با استفاده از این نوع تکنولوژی نوعی ویلچر تک سایز تولید کند که با فیزیک جسمی همه ی کاربران ویلچر تناسب داشته باشد. شرکت هوبرت، در پایه ریزی اطلاعات بیومتریک و ایجاد طرح های جدید با استفاده از تکنولوژی سه بعدی سازی تجربه زیادی دارد. کمپانی هوبرت در زمینه ساخت ویلچر های سه بعدی، به مدت سه هفته، با موسسه Materialise همکاری کرده است.
این اختراع به خاطر نوع طراحی خاص که با استایل هر کاربر ویلچر تناسب دارد، مصدومیت و ناراحتی کاربران را کاهش می دهد، حرکت  ویلچر سی پی  یا ویلچر cp را بهتر و روان تر می کند، برنده جایزه طراحی خلاقانه شده است. اما باید بدانید که این مدل ویلچر هنوز تجاری سازی نشده است و در اختیار عموم مردم قرار ندارد. 

ویلچر jts

ویلچر های سه بعدی؛ خالق نسل جدیدی از آرامش

اگرچه کاربران ویلچر روش های نوینی را برای شخصی سازی ویلچر خود می‌دانند. اما ویلچر های سه بعدی برای افزایش راحتی و آسودگی آنها امکانات بیشتری را در اختیارشان قرار می دهد. حالت سه بعدی در جهت راحتی کاربران معلول ابداع شده است. این بدین معنی است که ویلچر می‌تواند مناسب حال کاربر و بدن او تنظیم شود، این قسمت به کاربر اجازه می‌دهد تا تعادل و پایداری بدن خود را حفظ کند.
شرکت هوبرت احساسات افکار و نظرات کاربران ویلچر را مورد توجه قرار می دهد، آنها ابزاری را ابداع کردند که به کاربر اجازه دخالت و تنظیم در تناسب ویلچر را می دهد. استفاده از این نرم افزار برای کاربران ویلچر کالسکه ای بسیار هیجان انگیز خواهد بود، چراکه همانند تنظیم رنگ و الگوهای ویلچر، نیازهای فیزیکی بدنشان را نیز رفع می‌کند.
بدون شک، اگر یک کاربر بتواند حالت و شرایط ویلچر را شخصی سازی کند، زندگی بر روی این وسیله سلامت راحت تر می شود. حالت و چاپ سه بعدی، شخصی سازی را به نسل جدیدی می رساند که در صنعت ویلچر تابحال بی سابقه بوده است.
شرکت هوبرت، با تحقیق در حوزه های، طراحی، مواد، پوشش پارچه ای و نمونه‌های ویلچر، گام بلندی برای پیشرفت صنعت ویلچر سازی برداشته است. این شرکت با تولید نمونه‌هایی از ویلچر که به مرکز گرانش اهمیت زیادی می دهد، بهترین وسیله برای حفظ تعادل را اختراع کرده است.
کمپانی هوبرت، جهت توسعه بیشتر در آینده با کمپانی های مطرحی همچون BMW سامسونگ و نایک وارد همکاری شده است. به محض اینکه اولین محصول از این شرکت وارد بازار شود و در اختیار عموم کاربران ویلچر برقی jts قرار بگیرد، مشخصا صنعت ویلچر تحت تاثیر قرار خواهد گرفت و رقیبان آنها در آینده مجبور به تولید ویلچر های نوین خواهند شد.

ویلچر ایران بهکار

نظر ارسال شده
نام شما
ایمیل
وب سایت
کد امنیتی *